Brány a ploty

Systém plotov, brán a bránok sa líšia, vzhľadom na konštrukciu, náročnosť výroby, použitého druhu kovania a montáže.
Naša ponuka závisí od rozsahu dodávky a vzdialenosti realizácie. Každú realizáciu prídeme osobne obhliadnuť a zamerať. Náš technický pracovník Vám je k dispozícii, aby odpovedal na Vaše otázky a uistil sa, že ste spokojní s našimi službami. Zabezpečujeme komplexne poradenstvo, výrobu, dodanie a odbornú montáž našich produktov na profesionálnej úrovni. Samozrejmosťou sú murárske a búracie práce.

Ploty a brány vyrábame výhradne z antikory alebo žiarovo pozinkovanej ocele.

Antikoro (nerez)

najdôležitejšia výhoda vyplýva zo základnej vlastnosti antikorového materiálu, a tou jem, že nepodlieha oxidačným procesom a nevyžaduje špeciálnu povrchovú úpravu. Spĺňa vlastnosti osvedčené certifikátmi, s povrchovou úpravou - povrchbrúsený. Antikorový materiál (nerezový)  netreba natierať ani lakovať, nepotrebuje takmer žiadnu údržbu, nehrdzavie, pôsobí elegantne, luxusne, moderne a nadčasovo.

K bránam vám namontujeme aj príslušenstvo, podľa požiadavky

Žiarovo pozinkovaná oceľ

  • povrchová úprava podľa vzorkovníka RAL

  • prášková vypalovaná farba

  • antikorózna ochrana pieskovaním, zinkovaním

Spracujeme vám komplexnú ponuku "na mieru", ktorá zohľadní všetky vaše požiadavky.

Do dvora

Oceľ je obľúbená nielen pre svoju krásu, ale aj prijateľnú cenu. Kovové brány tvoria dôležitú úlohu nielen z hľadiska bezpečnosti, ale aj z estetického vzhľadu. Predstavujú vysoký štandard, spoľahlivosť a trvácnosť.

Garážové

Dôležitým doplnkom pre rodinné domy sú garážové brány. Hlavným významom garážových brán je zabezpečenie ochrany súkromia a majetku. Garáž slúži ako bezpečné útočište pre vaše auto, motorku, bicykel, kosačku a iné.

Priemyselné brány

Priemyselné

V oblasti priemyselného odvetvia sú kladené veľmi vysoké nároky na funkčnosť, životnosť, a bezpečnosť uzavretia stavebného otvoru. Priemyselné brány slúžia k uzavretiu výrobnej haly, skladu, priemyselného areálu.

Pohony

S elektornicky ovládanou bránou je všetko pohodlnejšie. Žiadna námaha, stačí kliknúť a brána sa otvorí alebo zatvorí bez toho, že by ste museli vystúpiť z auta. Zjednodušuje váš život a zvyšuje hodnotu vášho domova.

Vjazdové posuvné brány s pohonom